Holbergprisens sekretariat og pressekontakter

Adresser

Postadresse: Holbergprisen, Universitetet i Bergen, Postboks 7800, 5020 Bergen
Besøksadresse: Muséplassen 2, 5007 Bergen
 

Pressekontakter

Holbergprisens presserom

Henvendelser vedrørende årets prisvinnere og presseoppslag kan rettes til kommunikasjonsrådgiver Lene Therese Steimler
E-post: lene.steimler@holbergprisen.no
Tel: +47 55 58 49 18
Mob: +47 40 33 00 35

Holbergprisens ledelse og sekretariat
 

Sigmund GrønmoSigmund Grønmo
Styreleder
E-post: Sigmund.Gronmo@sos.uib.no
Tel: 55 58 91 61


Ivar BleiklieIvar Bleiklie
Faglig leder
E-post: Ivar.Bleiklie@holbergprisen.no
Tel: 55 58 86 04
Mob: 911 00 427


Solveig StornesSolveig Stornes
Prosjektleder
E-post: solveig.stornes@holbergprisen.no
Tel: 55 58 69 92
Mob: 971 435 53

Lene Therese SteimlerLene Therese Steimler
Kommunikasjonsansvarlig
Email: lene.steimler@holbergprisen.no
Tel: +47 55 58 49 18
Mob: +47 40 33 00 35


Hjørdis Maria LongvaHjørdis Maria Longva
Førstekonsulent (vikar)
E-post: hjordis.longva@holbergprisen.no
Tel: 55 58 90 38
Mob: 41 66 47 72


Barbara WendelboBarbara Wendelbo
Førstekonsulent Holbergprisen i skolen
E-post: Barbara.wendelbo@holbergprisen.no
Tel: 55 58 90 45
Mob: 907 44 896


Okkenhaug.jpgInger Marie Okkenhaug
Sekretær for Holbergkomitéen (20%)
E-post:  Okkenhai@hivolda.no
Mob: 456 01 891


Bent Sigmund OlsenBent Sigmund Olsen
Førstekonsulent (permisjon)
E-post: Bent.olsen@holbergprisen.no
Tel: 55 58 90 38
Mob: 977 60 469